هرچند با پشت کنکور موندن چیزی رو بدست آوردم که خوابش هم نمیدیدم ولی باز هم از این کار پشیمونم

بارها شده که پیش خودم میگم ای کاش یه رشته پایینتر میاوردم و همون سال اول میرفتم دانشگاه چون واقعا به اثرات و عوارضش نمی ارزه

هنوزم حس و حال کنکورم دارم

هنوزم وقتی درس نمیخونم حس عذاب وجدان لعنتی منو خفه میکنه

شنبه تا پنجشنبه هر روز تا ساعت ۳ ظهر کلاس هستم به جز سه شنبه ها که تا ۵ هستم =(( وقتی کلاسا تموم میشن دلم نمیاد برم خونه و سالن مطالعه منو به خودش جذب میکنه و وقتی توی درس غرق میشم متوجه میشم که میبینم ساعت ۱۰ شب شده و خستگی ناشی از یه ضرب و بدون استراحت درس خوندن اجازه نمیده وقتی رسیدم خونه یه حمامی برم =/// بی انگیزگی یه روز منو شکست میده هرچند بهش این اجازه رو نمیدم

هنوز توی سال کنکورم موندم و همونجور با وسواس درس میخونم خلاصه مینویسم هایلایت میکنم رنگ میکنم دور کلمات مهم کادر میکشم و هی وقت خودمو تلف میکنم و وقتی روز جمعه برای استراحت و تفریح میرسه همه دانشجوها میرن شیراز گردی و کافه گردی و صفا سیتی و انگار فقط منم که عذاب وجدان دارم که چرا صبح نرفتم سیتینگ درس بخونم و از برنامه درسیم عقب افتادم

دانشجوهای سال بالا تاکید میکردن پزشکی سخته از درس فاصله نگیرید ولی یادتون باشه شما درس میخونید که زندگی کنید نه اینکه زندگی کنید برای درس خوندن. درس مهمه اما مهمتر از اون سلامت و شادابی خودتونه پس از تفریحات خودتون به هیچ عنوان نزنید  اما متاسفانه این گوشم در اون گوشم دروازه و نمیتونم یه تفریح درست حسابی یا یه جمعه با استراحت داشته باشم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Justin Edward آموزش خیاطی و طراحی لباس در تهران Emily ASPU يادي از مكتب برتر my scholastic Janice تلخ تر از کون خیار :| عاشقانه های نگفتنی Friend 3